> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Vydejte se bezpečně do školy s IKEA

vloženo: 02.09.2011           komentářů: 0

V sobotu 3. 9. 2011 od 10 do 18 hodin připravil obchodní dům IKEA Ostrava skvělou akci pro všechny děti a rodiče. Přijďte přivítat nový školní rok, skvěle se pobavit a dozvědět se spoustu zajímavých věcí!
Uvidíte profesionální techniku záchranářů, policistů a hasičů, kteří dětem přiblíží svoji práci a seznámí je se základními bezpečnostními pravidly v krizových situacích. Chybět nebudou ani psovodi s ukázkou výcviku.
Pobavit se můžete u vystoupení klaunů, freestylové show na kolečkových bruslích nebo jízdy zručnosti. Připravená je i skákací trampolína a malování na obličej.
Celým dnem vás provede skupina All X.
Těšíme se na vás 3. 9. 2011 na parkovišti před OD IKEA Ostrava.
Pro více informací: bezpecnedoskoly@bmpr.cz

Novinky z IKEA:
Obchodní dům IKEA je stále plný inspirací. Přijďte se přesvědčit, jak využít i ty nejmenší prostory vašeho domova s pomocí chytrých řešení IKEA. A jistě si všimnete, že se nám podařilo snížit ceny řady našich nejoblíbenějších výrobků.
Aby se u nás zákazníci cítili co nejlépe, neskončili jsme jenom u malých cen. Rozhodli jsme se pro vás otevřít novou restauraci s výborným výběrem jídel za neskutečně nízké ceny v Ostravě i okolí. Přijďte ochutnat švédské masové kuličky, marinovaného lososa, krevetový salát nebo třeba grilovanou krkovičku a halušky se zelím.
Při dobrém obědě si můžete rovnou zalistovat v našem novém katalogu. Pokud vám ještě nedorazil do schránky, neváhejte si ho od 5. září vyzvednout v OD IKEA a podívat se na naše nové nápady a inspirace. Katalog IKEA je tento rok dostupný také jako mobilní aplikace pro iPhone a Android.
Buďte kreativní!
Toužili jste někdy po tom být tváří na obálce? Obchodní dům IKEA vám tento sen splní. Přijďte mezi 9. a 11. zářím do centra Avion Ostrava a nechte se vyfotit u kavárny Segafredo. Pokud nakoupíte v obchodním domě IKEA zboží za více než 100,-Kč, získáte od nás svůj vlastní originální katalog s vaší tváří na obálce.

autor: redakce

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

21.06.2017

Dopravní nehody motocyklistů na Opavsku
V osmnáct hodin 21. června 2017 řídil 26letý muž z Hradce nad Moravicí motocykl tovární značky Piaggio mezi obcemi Uhlířov a Štáblovice, přičemž při průjezdu levotočivou zatáčkou upadl na bok, vyjel vpravo mimo vozovku a narazil do vzrostlého listnatého stromu. Při dopravní nehodě utrpěl motocyklista zranění těžšího charakteru a byl z místa kolizní situace přepraven helikoptérou do Fakultní nemocnice s Poliklinikou v Ostravě-Porubě k lékařskému vyšetření a ošetření. Lehčí zranění bylo způsobeno i 24leté spolujezdkyni z Hradce nad Moravicí, která byla k lékařskému vyšetření a ošetření převezena sanitním vozidlem do opavské Slezské nemocnice.

21.06.2017

Úmyslné poškození osobního automobilu
Dne 21. června 2017 policisté z opavského obvodního oddělení zahájili úkony trestního řízení ve věci přečinu poškození cizí věci, kterého se dopustil doposud neznámý pachatel tím, že v noční době z 20. na 21. června letošního roku úmyslně poškodil osobní motorové vozidlo tovární značky Škoda Octavia, a to na parkovišti před bytovými domy na ulici Fügnerové v Opavě-Kateřinkách. Způsobenými rýhy do karosérie a laku automobil

19.06.2017

Vloupání do stánku s občerstvením
Doposud neznámý pachatel spáchal v noční době z 18. na 19. června 2017 na ulici Polní v Opavě přečin krádeže tím, že vstoupil do areálu místní restaurace a následně se vloupal do zdejšího stánku s občerstvením, ze kterého odcizil dvoje brambůrky, 20 balíčků tyčinek, lízátka a drobné mince v hodnotě 400 korun. Poškozenému majiteli tak vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši 640 korun a případ nyní prověřují policisté z obvodního oddělení v Opavě.

15.06.2017

Výzva dopravních policistů
Deset minut před desátou hodinou dopolední 15. června 2017 přecházela místní 46letá žena po přechodu pro chodce v křižovatce ulic Krnovská a Kasárenská v Opavě, přičemž dosud nezjištěný řidič s blíže neustanoveným osobním motorovým vozidlem stříbrné barvy při odbočování nedal přednost chodkyni a narazil do ní. Po střetu však z místa dopravní nehody odejel na ulici Nákladní a poté neznámo kam. Žena musela vyhledat lékařské vyšetření a ošetření ve Slezské nemocnici v Opavě pro své zranění lehčího charakteru. Vzhledem k řádnému zadokumentování celé kolizní situace je nutné vyslechnou doposud neznámého řidiče osobního automobilu.

14.06.2017

Dopravní nehoda s těžkým zraněním
Deset minut před půl šestou podvečerní dne 14. června tohoto roku řídila 46letá žena z Hlučína motocykl tovární značky Honda po ulici Hlavní v obci Štítina, a to ve směru jízdy od Kravař na Nové Sedlice, přičemž při průjezdu levotočivou zatáčkou nepřizpůsobila rychlost jízdy, vyjela vpravo mimo silici na chodník a zde se převrátila na bok. Při havárii utrpěla motocyklistka zranění těžšího charakteru a z místa dopravní nehody byla transportována helikoptérou na urgentní příjem Fakultní nemocnice s Poliklinikou v Ostravě-Porubě. Dechová zkouška nebyla u výše uvedené ženy provedena ze zdravotních důvodů a při lékařském vyšetření a ošetření byl u ní nařízen odběr krve. Celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na finanční částku ve výši 20 tisíc korun a celou záležitost nadále prověřují policisté ze skupiny dopravních nehod dopravního inspektorátu územního odboru Policie České republiky v Opavě.