> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Vydejte se bezpečně do školy s IKEA

vloženo: 02.09.2011           komentářů: 0

V sobotu 3. 9. 2011 od 10 do 18 hodin připravil obchodní dům IKEA Ostrava skvělou akci pro všechny děti a rodiče. Přijďte přivítat nový školní rok, skvěle se pobavit a dozvědět se spoustu zajímavých věcí!
Uvidíte profesionální techniku záchranářů, policistů a hasičů, kteří dětem přiblíží svoji práci a seznámí je se základními bezpečnostními pravidly v krizových situacích. Chybět nebudou ani psovodi s ukázkou výcviku.
Pobavit se můžete u vystoupení klaunů, freestylové show na kolečkových bruslích nebo jízdy zručnosti. Připravená je i skákací trampolína a malování na obličej.
Celým dnem vás provede skupina All X.
Těšíme se na vás 3. 9. 2011 na parkovišti před OD IKEA Ostrava.
Pro více informací: bezpecnedoskoly@bmpr.cz

Novinky z IKEA:
Obchodní dům IKEA je stále plný inspirací. Přijďte se přesvědčit, jak využít i ty nejmenší prostory vašeho domova s pomocí chytrých řešení IKEA. A jistě si všimnete, že se nám podařilo snížit ceny řady našich nejoblíbenějších výrobků.
Aby se u nás zákazníci cítili co nejlépe, neskončili jsme jenom u malých cen. Rozhodli jsme se pro vás otevřít novou restauraci s výborným výběrem jídel za neskutečně nízké ceny v Ostravě i okolí. Přijďte ochutnat švédské masové kuličky, marinovaného lososa, krevetový salát nebo třeba grilovanou krkovičku a halušky se zelím.
Při dobrém obědě si můžete rovnou zalistovat v našem novém katalogu. Pokud vám ještě nedorazil do schránky, neváhejte si ho od 5. září vyzvednout v OD IKEA a podívat se na naše nové nápady a inspirace. Katalog IKEA je tento rok dostupný také jako mobilní aplikace pro iPhone a Android.
Buďte kreativní!
Toužili jste někdy po tom být tváří na obálce? Obchodní dům IKEA vám tento sen splní. Přijďte mezi 9. a 11. zářím do centra Avion Ostrava a nechte se vyfotit u kavárny Segafredo. Pokud nakoupíte v obchodním domě IKEA zboží za více než 100,-Kč, získáte od nás svůj vlastní originální katalog s vaší tváří na obálce.

autor: redakce

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

20.12.2016

Případ odcizení benzínu
Případ odcizení benzínu z osobního automobilu v Budišově nad Budišovkou objasněn Vítkovští policisté z příslušného obvodního oddělení v nedávných dnech prověřovali protiprávní jednání majetkového charakteru, kdy k přečinu krádeže v souběhu s přečinem poškození cizí věci došlo v nočních hodinách z 19. na 20. listopadu 2016 na ulici Bezručové v Budišově nad Budišovkou. To tehdy neznámý pachatel prorazil palivovou nádrž osobního automobilu tovární značky Škoda Felicia a odčerpáním odcizil 35 litrů benzínu Natural v hodnotě 1 tisíc korun. Poškozením vozu vnikla škoda 5 a půl tisíce korun, vše ke škodě 60letého místního muže.

12.12.2016

Odcizení číšnického fleku
Odcizení číšnického fleku v restauraci v obci Brumovice, část Skrochovice Policisté z obvodního oddělení ve Velkých Heralticích 12. prosince 2016 zahájili úkony trestního řízení ve věci přečinu krádeže, kterého se dopustila doposud neznámá osoba tím, že před pátou hodinou odpolední téhož dne využila chvilkové nepozornosti obsluhy restaurace v obci Brumovice, část Skrochovice a odcizila z prostoru výčepu volně odložený číšnický flek s finanční částkou na hotovosti 3 000 korun a se stravenkami v hodnotě 2 200 korun. Poškozenou organizací je místní soukromá firma a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele nebo k nálezu odcizených prostředků lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na velkoheraltické policejní číslo 974 737 751 nebo na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158.

10.12.2016

Poškození osobního automobilu
Poškození osobního automobilu na ulici Jana Nerudy v Hlučíně Doposud neznámý pachatel spáchal v nočních hodinách z 9. na 10. prosince letošního roku na ulici Jana Nerudy v Hlučíně přečin poškození cizí věci tím, že úmyslně poškodil zde zaparkované osobní motorové vozidlo tovární značky Chevrolet. Poškrábáním laku téměř celé karosérie automobilu vznikla poškozenému 69letému muži z Hlučínska celková hmotná škoda na majetku ve výši 25 tisíc korun. Jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na hlučínské policejní číslo 974 737 701.

02.12.2016

Vloupání do novinového stánku
V době kolem šesté hodiny ráno 29. listopadu 2016 doposud neznámý pachatel spáchal na ulici Krnovské v Opavě přečin krádeže tím, že se vloupal do novinového stánku a odcizil kovovou příruční pokladnu s finanční částkou na hotovosti 5 tisíc korun. Rozbitím výdejního okénka vznikla poškozené soukromé firmě z Opavy škoda ve výši 500 korun. Tento případ majetkové trestné činnosti nyní prověřují policisté z opavského obvodního oddělení a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele nebo k nálezu odcizených finančních prostředků a šedé kovové pokladny lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na policejní číslo 974 737 651.

28.11.2016

Strážníci na uvedeném místě nalezli
Městská policie poslední listopadovou sobotu prováděla dohled nad dodržováním veřejného pořádku na zahájení Vánočních trhů 2016 v Opavě. Něco málo před 18. hodinou byla jedna z hlídek oslovena kolemjdoucími dívkami ve věku 14 a 15 let, protože jim nebylo lhostejné, že na náměstí Osvoboditelů se u kontejnerového stání udělalo jedné slečně nevolno a dokonce na chvíli ztratila vědomí. Strážníci na uvedeném místě nalezli mladistvou, která měla závratě a léčí se s nemocným srdcem.