> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Vydejte se bezpečně do školy s IKEA

vloženo: 02.09.2011           komentářů: 0

V sobotu 3. 9. 2011 od 10 do 18 hodin připravil obchodní dům IKEA Ostrava skvělou akci pro všechny děti a rodiče. Přijďte přivítat nový školní rok, skvěle se pobavit a dozvědět se spoustu zajímavých věcí!
Uvidíte profesionální techniku záchranářů, policistů a hasičů, kteří dětem přiblíží svoji práci a seznámí je se základními bezpečnostními pravidly v krizových situacích. Chybět nebudou ani psovodi s ukázkou výcviku.
Pobavit se můžete u vystoupení klaunů, freestylové show na kolečkových bruslích nebo jízdy zručnosti. Připravená je i skákací trampolína a malování na obličej.
Celým dnem vás provede skupina All X.
Těšíme se na vás 3. 9. 2011 na parkovišti před OD IKEA Ostrava.
Pro více informací: bezpecnedoskoly@bmpr.cz

Novinky z IKEA:
Obchodní dům IKEA je stále plný inspirací. Přijďte se přesvědčit, jak využít i ty nejmenší prostory vašeho domova s pomocí chytrých řešení IKEA. A jistě si všimnete, že se nám podařilo snížit ceny řady našich nejoblíbenějších výrobků.
Aby se u nás zákazníci cítili co nejlépe, neskončili jsme jenom u malých cen. Rozhodli jsme se pro vás otevřít novou restauraci s výborným výběrem jídel za neskutečně nízké ceny v Ostravě i okolí. Přijďte ochutnat švédské masové kuličky, marinovaného lososa, krevetový salát nebo třeba grilovanou krkovičku a halušky se zelím.
Při dobrém obědě si můžete rovnou zalistovat v našem novém katalogu. Pokud vám ještě nedorazil do schránky, neváhejte si ho od 5. září vyzvednout v OD IKEA a podívat se na naše nové nápady a inspirace. Katalog IKEA je tento rok dostupný také jako mobilní aplikace pro iPhone a Android.
Buďte kreativní!
Toužili jste někdy po tom být tváří na obálce? Obchodní dům IKEA vám tento sen splní. Přijďte mezi 9. a 11. zářím do centra Avion Ostrava a nechte se vyfotit u kavárny Segafredo. Pokud nakoupíte v obchodním domě IKEA zboží za více než 100,-Kč, získáte od nás svůj vlastní originální katalog s vaší tváří na obálce.

autor: redakce

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

12.10.2017

Nález munice pocházející z války
Nález munice pocházející z období 2. světové války v obci Zlatníky Chvíli před jedenáctou hodinou dopolední 10. října 2017 na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158 oznámil 46letý muž, že při výkopových pracích v městské části Opava-Zlatníky nalezl kovový předmět, který vypadá jako munice.

12.10.2017

Vloupání do kanceláře
Vloupání do kanceláře soukromé firmy v Hradci nad Moravicí Policisté z hradeckého obvodního oddělení v těchto dnech zahájili úkony trestního řízení ve věci přečinu krádeže, kterého se dopustil doposud neznámý pachatel tím, že se z 8. na 9. října letošního roku vloupal do kanceláře soukromé firmy v areálu bývalého zemědělského družstva na ulici Žižkové v Hradci nad Moravicí. Odtud odcizil notebook s nabíječkou a s příslušenstvím, tři páry sportovní obuvi, gumové bonbóny o váze 1 kg a láhev alkoholu, čímž byla poškozenému 43letému místnímu muži způsobena celková hmotná škoda na majetku ve výši téměř 5 tisíc korun.

11.10.2017

Opavští policisté prověřují krádeže
V noční době z 10. na 11. října 2017 se doposud neznámý pachatel dopustil na parkovišti ulice Partyzánské v Opavě-Kateřinkách přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že se vloupal do zde zaparkovaného nákladního motorového vozidla tovární značky VW Transportér, kdy z kabiny řidiče odcizil peněženku s různými osobními doklady, s platební kartou, s finanční částkou na hotovosti 10 tisíc korun a svazek klíčů, čímž 48letému místnímu muži vznikla celková hmotná škoda ve výši téměř 11 tisíc korun.

10.10.2017

Kontrola podnapilého řidiče
Kontrola podnapilého řidiče osobního automobilu v Budišově nad Budišovkou Policejní hlídka z obvodního oddělení ve Vítkově půl hodiny po půlnoci 10. října tohoto roku stavěla a kontrolovala na ulici Dukelské v Budišově nad Budišovkou řidiče osobního motorového vozidla tovární značky Škoda Octavia, a to 28letého místního muže. Odborným měřením dechovými zkouškami bylo zjištěno, že automobil řídil pod vlivem alkoholických nápojů, kdy jeho pozitivní výsledky měly hodnoty okolo 1,6 promile alkoholu v dechu.

08.10.2017

K přečinu poškození cizí věci
K přečinu poškození cizí věci došlo v přesně neustanovené době od 4. do 11. října letošního roku na sídlištním parkovišti ulice Olomoucké v Opavě a poškozené soukromé firmě z Hradce nad Moravicí vznikla škoda ve výši zcela zjevně převyšující finanční hotovost 5 tisíc korun. Doposud neznámý pachatel totiž úmyslně poškrábal různými vrypy lak karosérie zde zaparkovaného osobního vozu tovární značky BMW 440i.