> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Vydejte se bezpečně do školy s IKEA

vloženo: 02.09.2011           komentářů: 0

V sobotu 3. 9. 2011 od 10 do 18 hodin připravil obchodní dům IKEA Ostrava skvělou akci pro všechny děti a rodiče. Přijďte přivítat nový školní rok, skvěle se pobavit a dozvědět se spoustu zajímavých věcí!
Uvidíte profesionální techniku záchranářů, policistů a hasičů, kteří dětem přiblíží svoji práci a seznámí je se základními bezpečnostními pravidly v krizových situacích. Chybět nebudou ani psovodi s ukázkou výcviku.
Pobavit se můžete u vystoupení klaunů, freestylové show na kolečkových bruslích nebo jízdy zručnosti. Připravená je i skákací trampolína a malování na obličej.
Celým dnem vás provede skupina All X.
Těšíme se na vás 3. 9. 2011 na parkovišti před OD IKEA Ostrava.
Pro více informací: bezpecnedoskoly@bmpr.cz

Novinky z IKEA:
Obchodní dům IKEA je stále plný inspirací. Přijďte se přesvědčit, jak využít i ty nejmenší prostory vašeho domova s pomocí chytrých řešení IKEA. A jistě si všimnete, že se nám podařilo snížit ceny řady našich nejoblíbenějších výrobků.
Aby se u nás zákazníci cítili co nejlépe, neskončili jsme jenom u malých cen. Rozhodli jsme se pro vás otevřít novou restauraci s výborným výběrem jídel za neskutečně nízké ceny v Ostravě i okolí. Přijďte ochutnat švédské masové kuličky, marinovaného lososa, krevetový salát nebo třeba grilovanou krkovičku a halušky se zelím.
Při dobrém obědě si můžete rovnou zalistovat v našem novém katalogu. Pokud vám ještě nedorazil do schránky, neváhejte si ho od 5. září vyzvednout v OD IKEA a podívat se na naše nové nápady a inspirace. Katalog IKEA je tento rok dostupný také jako mobilní aplikace pro iPhone a Android.
Buďte kreativní!
Toužili jste někdy po tom být tváří na obálce? Obchodní dům IKEA vám tento sen splní. Přijďte mezi 9. a 11. zářím do centra Avion Ostrava a nechte se vyfotit u kavárny Segafredo. Pokud nakoupíte v obchodním domě IKEA zboží za více než 100,-Kč, získáte od nás svůj vlastní originální katalog s vaší tváří na obálce.

autor: redakce

přidat komentář            zobrazit komentáře


  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

07.08.2017

Krádež motorové nafty
V noční době z 6. na 7. srpna 2017 na ulici Horní v obci Šilheřovice přečin krádeže a přečin poškození cizí věci spáchal i další doposud neznámý pachatel tím, že po navrtání palivové nádrže zde zaparkovaného dodávkového motorového vozidla tovární značky Citroen Jumper odcizil přibližně 50 litrů motorové nafty v hodnotě 1.400 korun, přičemž škoda na nádrži a automobilu činí 20 tisíc korun, vše ke škodě 27letého majitele vozu z Hlučína.

06.08.2017

Krádeže mobilního telefonu
V podvečerních hodinách 6. srpna letošního roku se doposud neznámý pachatel dopustil ve sportovně-rekreačním areálu na ulici Celní v Hlučíně přečinu krádeže tím, že z volně odložené bundy odcizil mobilní telefon značky Huawei s pouzdrem, čímž byla místní 38leté poškozené ženě způsobena škoda ve výši 6 a půl tisíce korun.

05.08.2017

Dopravní nehoda silně podnapilého
Dopravní nehoda silně podnapilého cyklisty v Hradci nad Moravicí Ve dvě hodiny odpoledne 5. srpna 2017 jel 34letý muž polské národnosti na jízdním kole po ulici Opavské v Hradci nad Moravicí ve směru na obec Branka u Opavy, přičemž vlivem své silně podnapilosti nezvládl řízení a upadl na chodník. Při této dopravní nehodě došlo k jeho lehkému zranění s nutností lékařského vyšetření a ošetření ve Slezské nemocnici v Opavě a škoda na majetku činí 500 korun. Provedenou orientační dechovou zkouškou byla cyklistovi naměřena hodnota téměř 2,6 promile alkoholu v dechu.

05.08.2017

Požár stodoly v obci Píšť
Policisté z obvodního oddělení v Hlučíně v úzké spolupráci s hasiči Hasičského záchranného sboru v Opavě společně prověřují případ zahoření zemědělské stodoly na ulici Ratibořské v obci Píšť. K požáru došlo z dosud přesně nezjištěných příčin v době kolem páté hodiny ranní 5. srpna 2017, přičemž úplně shořela dřevěná část stodoly, zahořelo také zemědělské nářadí a uskladněné seno. Vlivem žáru dále došlo k poškození oken na vedle stojícím rodinném domě a celková hmotná škoda na majetku byla poškozenými osobami vyčíslena na finanční částku ve výši téměř 250 tisíc korun.

02.08.2017

Odcizení kabelky z šatny zaměstnanců
Odcizení kabelky z šatny zaměstnanců v budišovském výrobním podniku V průběhu dne 2. srpna 2017 dosud neznámá osoba spáchala v šatně zaměstnanců výrobního podniku na ulici Československé armády v Budišově nad Budišovkou přečin neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku tím, že z řádně nezajištěné skříňky odcizila kabelku, ve které se nacházela peněženka, finanční hotovost 1.200 korun, různé osobní doklady, platební karty a deštník, čímž poškozené místní 50leté ženě vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši 2.300 korun.