> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Vydejte se bezpečně do školy s IKEA

vloženo: 02.09.2011           komentářů: 0

V sobotu 3. 9. 2011 od 10 do 18 hodin připravil obchodní dům IKEA Ostrava skvělou akci pro všechny děti a rodiče. Přijďte přivítat nový školní rok, skvěle se pobavit a dozvědět se spoustu zajímavých věcí!
Uvidíte profesionální techniku záchranářů, policistů a hasičů, kteří dětem přiblíží svoji práci a seznámí je se základními bezpečnostními pravidly v krizových situacích. Chybět nebudou ani psovodi s ukázkou výcviku.
Pobavit se můžete u vystoupení klaunů, freestylové show na kolečkových bruslích nebo jízdy zručnosti. Připravená je i skákací trampolína a malování na obličej.
Celým dnem vás provede skupina All X.
Těšíme se na vás 3. 9. 2011 na parkovišti před OD IKEA Ostrava.
Pro více informací: bezpecnedoskoly@bmpr.cz

Novinky z IKEA:
Obchodní dům IKEA je stále plný inspirací. Přijďte se přesvědčit, jak využít i ty nejmenší prostory vašeho domova s pomocí chytrých řešení IKEA. A jistě si všimnete, že se nám podařilo snížit ceny řady našich nejoblíbenějších výrobků.
Aby se u nás zákazníci cítili co nejlépe, neskončili jsme jenom u malých cen. Rozhodli jsme se pro vás otevřít novou restauraci s výborným výběrem jídel za neskutečně nízké ceny v Ostravě i okolí. Přijďte ochutnat švédské masové kuličky, marinovaného lososa, krevetový salát nebo třeba grilovanou krkovičku a halušky se zelím.
Při dobrém obědě si můžete rovnou zalistovat v našem novém katalogu. Pokud vám ještě nedorazil do schránky, neváhejte si ho od 5. září vyzvednout v OD IKEA a podívat se na naše nové nápady a inspirace. Katalog IKEA je tento rok dostupný také jako mobilní aplikace pro iPhone a Android.
Buďte kreativní!
Toužili jste někdy po tom být tváří na obálce? Obchodní dům IKEA vám tento sen splní. Přijďte mezi 9. a 11. zářím do centra Avion Ostrava a nechte se vyfotit u kavárny Segafredo. Pokud nakoupíte v obchodním domě IKEA zboží za více než 100,-Kč, získáte od nás svůj vlastní originální katalog s vaší tváří na obálce.

autor: redakce

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

16.03.2017

Zde nadýchal bezmála 2,6 promile
Trestnou činnost mající znaky přečinu výtržnictví spáchal 41letý muž z Hlučínska tím, že v době okolo šesté hodiny podvečerní 16. března 2017 v pohostinství na ulici Hlučínské v Kravařích slovně, vulgárními výrazy, urážel obsluhující personál a tři přítomné hosty a dále úderem pěstí do obličeje fyzicky napadl místního 33letého muže. Poškozený host vyhledal jednorázové lékařské ošetření a agresivního muže přivolaná policejní hlídka umístila na protialkoholní záchytné stanici v Opavě k vystřízlivění. Zde nadýchal bezmála 2,6 promile alkoholu.

15.03.2017

Kontrola silně podnapilého cyklisty
Kontrola silně podnapilého cyklisty v obci Neplachovice, část Zadky Chvíli po půl sedmé hodině ranní 15. března 2017 policejní hlídka z obvodního oddělení ve Velkých Heralticích stavěla a kontrolovala poblíž benzínové čerpací stanice v obci Neplachovice, část Zadky muže jedoucího na jízdním kole, který svým chováním na vozovce bezprostředně ohrožoval bezpečnost a plynulost silničního provozu. Jak bylo následně zjištěno, tak 38letý cyklista z Opavska byl v silně podnapilém stavu, kdy orientační dechové zkoušky prokázaly pozitivní výsledky s hodnotami téměř 2,5 promile alkoholu v dechu. Policisté muži na místě zakázali další řízení jízdního kola a celý spisový materiál bude následně postoupen do správní komise příslušného odboru dopravy Magistrátu města Opavy k dalšímu projednání a opatření.

15.03.2017

Ležel v silně podnapilém stavu
Dne 15. března 2017 chvíli po poledni 48letý muž z Budišova nad Budišovkou ležel v silně podnapilém stavu na Halaškově náměstí v Budišově nad Budišovkou, nebyl neschopen vlastní chůze, nekomunikoval, bezprostředně tak ohrožoval svůj život a zdraví a budil veřejné pohoršení u kolemjdoucích spoluobčanů.

15.03.2017

Téměř 3 promile alkoholu
V půl páté odpoledne téhož dne 45letý muž z Opavska ležel na chodníku poblíž budovy základní školy na ulici Vrchní v Opavě-Kateřinkách a rovněž nebyl schopen vlastní chůze ani komunikace. Orientační dechovou zkouškou u něj byla zjištěna hodnota téměř 3 promile alkoholu v dechu.

14.03.2017

Nález munice pocházející
Nález munice pocházející z období 2. světové války v obci Strahovice Chvíli před jedenáctou hodinou dopolední 14. března 2017 na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158 oznámil 46letý muž z Opavska, že při práci na poli v katastrálním území obce Strahovice nalezl nějaký předmět, který připomíná nevybuchlou munici pocházející z období 2. světové války. Místo nálezu zajistili policisté z obvodního oddělení v Kravařích do příjezdu policejního pyrotechnika z Expozitury ve Frýdku-Místku, který si následně převzal a k bezpečnému znehodnocení odvezl dělostřeleckou minu ráže 82 mm.