> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Vydejte se bezpečně do školy s IKEA

vloženo: 02.09.2011           komentářů: 0

V sobotu 3. 9. 2011 od 10 do 18 hodin připravil obchodní dům IKEA Ostrava skvělou akci pro všechny děti a rodiče. Přijďte přivítat nový školní rok, skvěle se pobavit a dozvědět se spoustu zajímavých věcí!
Uvidíte profesionální techniku záchranářů, policistů a hasičů, kteří dětem přiblíží svoji práci a seznámí je se základními bezpečnostními pravidly v krizových situacích. Chybět nebudou ani psovodi s ukázkou výcviku.
Pobavit se můžete u vystoupení klaunů, freestylové show na kolečkových bruslích nebo jízdy zručnosti. Připravená je i skákací trampolína a malování na obličej.
Celým dnem vás provede skupina All X.
Těšíme se na vás 3. 9. 2011 na parkovišti před OD IKEA Ostrava.
Pro více informací: bezpecnedoskoly@bmpr.cz

Novinky z IKEA:
Obchodní dům IKEA je stále plný inspirací. Přijďte se přesvědčit, jak využít i ty nejmenší prostory vašeho domova s pomocí chytrých řešení IKEA. A jistě si všimnete, že se nám podařilo snížit ceny řady našich nejoblíbenějších výrobků.
Aby se u nás zákazníci cítili co nejlépe, neskončili jsme jenom u malých cen. Rozhodli jsme se pro vás otevřít novou restauraci s výborným výběrem jídel za neskutečně nízké ceny v Ostravě i okolí. Přijďte ochutnat švédské masové kuličky, marinovaného lososa, krevetový salát nebo třeba grilovanou krkovičku a halušky se zelím.
Při dobrém obědě si můžete rovnou zalistovat v našem novém katalogu. Pokud vám ještě nedorazil do schránky, neváhejte si ho od 5. září vyzvednout v OD IKEA a podívat se na naše nové nápady a inspirace. Katalog IKEA je tento rok dostupný také jako mobilní aplikace pro iPhone a Android.
Buďte kreativní!
Toužili jste někdy po tom být tváří na obálce? Obchodní dům IKEA vám tento sen splní. Přijďte mezi 9. a 11. zářím do centra Avion Ostrava a nechte se vyfotit u kavárny Segafredo. Pokud nakoupíte v obchodním domě IKEA zboží za více než 100,-Kč, získáte od nás svůj vlastní originální katalog s vaší tváří na obálce.

autor: redakce

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

01.03.2014

MP - Krnov
Na silně podchlazeného muže narazila hlídka městské policie v sobotu 1. března odpoledne při kontrolní činnosti na ulici Brantické. Sedmapadesátiletý muž se opíral o kmen stromu v blízkosti náhonu, vedle sebe měl položenou francouzskou hůl, neovladatelně se třásl a chvílemi ztrácel vědomí. Strážníkům řekl, že byl před dvěma dny exekučně vystěhován z bytu, od té doby je neustále venku a už nemůže chodit. Strážníci přivolali rychlou záchrannou službu, která muže převezla do nemocnice.

26.02.2014

MP - Krnov
Na pálení odpadu v zahrádce nedaleko sběrného dvora na Karáskově ulici byli upozorněni strážníci ve středu 26. února po osmé hodině dopolední. Strážníci v zahradě, z níž se valil hustý černý štiplavý kouř, zamořující okolí, zastihli devětačtyřicetiletého muže. Ten oheň, v němž pálil kousky hadic od vysavače, plasty z ledniček, tepelné izolace a izolace elektrických kabelů, pod dohledem strážníků uhasil s vědomím, že se jeho chováním bude zabývat přestupková komise, protože je podezřelý ze spáchání přestupku na úseku ochrany životního prostředí.

08.02.2014

Ztrátu bernského salašnického psa
V sobotu 8. února po jedenácté hodině dopolední oznámila strážníkům žena z Brantic ztrátu bernského salašnického psa a pro případ, že by se našel, jim nechala na sebe telefonický kontakt. Za hodinu ho strážníci použili, protože se jim ozval obyvatel Dlouhé ulice v Kostelci s tím, že má před domem berňáka se zátorskou psí známkou. Strážníci majitelku s nálezcem zkontaktovali a ti si záležitost již vyřešili mezi sebou.

08.02.2014

Soukromou oslavu v hospůdce
Soukromou oslavu v hospůdce na Soukenické ulici narušil v sobotu 8. února před půlnocí třiapadesátiletý opilý muž, který napadal servírku a odmítal odejít. Osazenstvo proto přivolalo hlídku městské policie, které opilec tvrdil, že usnul u stolu a někdo mu ukradl peněženku s doklady a sedmi sty korunami. V průběhu zjišťování se na místo dostavila šestašedesátiletá přítelkyně agresivního muže a peněženku mu vrátila, ale bez peněz. Ty si nechala u sebe, aby je nepropil. Po vyřešení konfliktu hlídka odešla, ale za hodinu byla přivolána zpět. Muž se do hospody vrátil a choval se agresivně. Strážníci ho upozornili na možnost, že pokud bude ve svém chování pokračovat, bude převezen na záchytnou protialkoholní stanici, a doporučili mu se okamžitě odebrat domů.

10.12.2013

Pohřešovaná devítiletá dívka
Dne 10. 12. 2013 v 17:23 hodin bylo operačním střediskem městské policie přijato oznámení Obvodního oddělení Policie ČR o pohřešované devítileté dívce z Opavy. Měla čekat na Nádražním okruhu, kde však nebyla. Popis hledané osoby byl ihned předán všem hlídkám. V čase 17.33 hodin se podařilo strážníkům holčičku nalézt na Ostrožné ulici v Opavě. Na místo byla přivolána hlídka PČR, která si dívenku převzala.