> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Vydejte se bezpečně do školy s IKEA

vloženo: 02.09.2011           komentářů: 0

V sobotu 3. 9. 2011 od 10 do 18 hodin připravil obchodní dům IKEA Ostrava skvělou akci pro všechny děti a rodiče. Přijďte přivítat nový školní rok, skvěle se pobavit a dozvědět se spoustu zajímavých věcí!
Uvidíte profesionální techniku záchranářů, policistů a hasičů, kteří dětem přiblíží svoji práci a seznámí je se základními bezpečnostními pravidly v krizových situacích. Chybět nebudou ani psovodi s ukázkou výcviku.
Pobavit se můžete u vystoupení klaunů, freestylové show na kolečkových bruslích nebo jízdy zručnosti. Připravená je i skákací trampolína a malování na obličej.
Celým dnem vás provede skupina All X.
Těšíme se na vás 3. 9. 2011 na parkovišti před OD IKEA Ostrava.
Pro více informací: bezpecnedoskoly@bmpr.cz

Novinky z IKEA:
Obchodní dům IKEA je stále plný inspirací. Přijďte se přesvědčit, jak využít i ty nejmenší prostory vašeho domova s pomocí chytrých řešení IKEA. A jistě si všimnete, že se nám podařilo snížit ceny řady našich nejoblíbenějších výrobků.
Aby se u nás zákazníci cítili co nejlépe, neskončili jsme jenom u malých cen. Rozhodli jsme se pro vás otevřít novou restauraci s výborným výběrem jídel za neskutečně nízké ceny v Ostravě i okolí. Přijďte ochutnat švédské masové kuličky, marinovaného lososa, krevetový salát nebo třeba grilovanou krkovičku a halušky se zelím.
Při dobrém obědě si můžete rovnou zalistovat v našem novém katalogu. Pokud vám ještě nedorazil do schránky, neváhejte si ho od 5. září vyzvednout v OD IKEA a podívat se na naše nové nápady a inspirace. Katalog IKEA je tento rok dostupný také jako mobilní aplikace pro iPhone a Android.
Buďte kreativní!
Toužili jste někdy po tom být tváří na obálce? Obchodní dům IKEA vám tento sen splní. Přijďte mezi 9. a 11. zářím do centra Avion Ostrava a nechte se vyfotit u kavárny Segafredo. Pokud nakoupíte v obchodním domě IKEA zboží za více než 100,-Kč, získáte od nás svůj vlastní originální katalog s vaší tváří na obálce.

autor: redakce

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

15.06.2014

MP-Krnov
Zastávku MHD si spletl s ložnicí opilý pár v neděli 15. června dopoledne. Na spící dvojici byli upozorněni strážníci, kteří opilce probudili a ti po důrazné domluvě místo opustili.

14.06.2014

MP-Krnov
Rozepři mezi příslušníky dvou rodin, která vygradovala v sobotu 14. června v podvečer na zahradě na Albrechtické ulici, museli vyřešit strážníci, které přivolal jeden z účastníků sporu. Hlídce jednapadesátiletá žena řekla, že došlo ke rvačce po té, co ji napadl její přítel a ostatní přítomní se jí zastali. Po domluvě strážníků agresor odešel ze zahrady, nikdo z přítomných nechtěl vyhledat lékařské ošetření.

14.06.2014

MP-Krnov
Na žádost policistů vyjížděli strážníci v sobotu 14. června po desáté hodině večer do nemocnice na pomoc hlídce Policie ČR, která zde zasahovala po oznámení zdravotníků, že by zde mohlo dojít ke rvačce. Vše začalo v Sosnové, kde se do sebe pustili lidi od kolotočů a obyvatelé obce. Polovina zraněných se nechala ošetřit v Krnově a z jejich vyprávění u ošetření vyplynulo, že zbytek účastníků rvačky má přijet za nimi a před nemocnicí má bitka pokračovat. Policisté se strážníky monitorovali terén v blízkosti nemocnice, ale všude byl klid.

13.06.2014

MP-Krnov
Na neznámé lidi, kteří se pohybují v prázdném domě na Dimitrovově ulici, byli upozorněni strážníci v pátek 13. června v sedm hodin odpoledne. Na místě se nacházel třiatřicetiletý muž, který zde fotil akty dívek. Protože o jejich konání neměl majitel nemovitosti tušení, všichni byli z domu vykázáni.

27.05.2014

Pětačtyřicetiletý opavan
Pětačtyřicetiletý opavan se v podnapilém stavu vloupal do rekreační chatky Dne 27. května 2014 v čase 18:19 přijalo operační středisko městské policie oznámení od jisté žena, že z okna svého půdního bytu viděla neznámého muže, jak rozbil okno u jedné z rekreačních chatek v zahrádkářské kolonii na ulici Otické v Opavě a vlezl dovnitř. Zároveň tuto událost nahlásila i na tísňovou linku 158. Strážníci ihned vyrazili na místo a v součinnosti s hlídkou Policie ČR uvnitř chaty zadrželi muže, který byl zjevně pod vlivem alkoholu nebo jiné návykové látky. Policisté u něj provedli dechovou zkoušku a zjistili téměř 2,5 promile alkoholu v dechu. Vzhledem k jeho stavu byl následně hlídkou PČR převezen na Protialkoholní záchytnou stanici v Opavě.