> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Zajistí si záchranu?

vloženo: 13.05.2019           komentářů: 0

Opava v Uherském Hradišti umí.Po dvou domácích výhrách míří opavští fotbalisté do Uherského Hradiště. Nováčka FORTUNA:LIGY čeká třetí duel ve skupině o záchranu, a to se Slováckem. Pokud výběr trenéra Ivana Kopeckého vyhraje, bude mít už v úterý ligovou jistotu.

„Dva důležité domácí zápasy jsme zvládli, což je výborné. Musíme být ale pořád nohami na zemi,“ podotkl Ivan Kopecký. „Máme pět bodů náskok, ale klidně se může stát, že ještě před posledním kolem nebude jasné, kdo půjde do baráže, a kdo ne,“ poznamenal opavský stratég.

Opavští v obou domácích zápasech těžili ze standardních situací. „V tréninkovém mikrocyklu se jim věnujeme. Ale je třeba brát v potaz, že hráči nejsou stroje a pořád jim to jít nemusí,“ pokračoval Ivan Kopecký.

Slovácko je papírovým favoritem, na druhou stranu Slezanům se v Uherském Hradišti daří. Vyhráli tam jak při svém slavném pohárovém tažení, tak i na podzim v lize. „Musíme žít současností. Slovácko je pro mě nejsilnějším týmem ve skupině o záchranu. Pod trenérem Svědíkem změnilo herní styl. Hraje přímočařeji. Nesmíme si nechat vnutit jejich styl hry. Pokud budeme aktivní a mít agresivitu, můžeme uspět,“ podotkl trenér Slezského FC.

Opavští ale opět nebudou kompletní. „Některé kluky jsme šetřili, uvidíme jak na tom budou. Každopádně chceme bodovat,“ zakončil opavský stratég.

Úterní utkání začíná v 17.30 hodin. Vstupenky do hostujícího sektoru budou k dostání na pokladně před zápasem.

autor: SFC Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.