> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Musíme jít přes mrtvoly

vloženo: 09.04.2019           komentářů: 0

Musíme jít přes mrtvoly, nabádá Jursa. Sigmu velí porazit

Pořádně rozladěný byl po páteční porážce na Litavce opavský záložník Tomáš Jursa. „Mám nervy. Už musíme zarvat,” předesílá.

„Jsem naštvaný. První poločas nebyl z naší strany až tak špatný, ale potřebujeme tam dostat centry, zavírat zadní tyčky. Prostě se víc tlačit do vápna,” uvědomuje si středopolař Slezského FC.

Opavští přitom v Příbrami nezačali špatně. Po dobrém pasu Jurečky se hnal do zakončení Zapalač, jenže si příliš předkopl balon. Šanci Juřeny, který byl sám před Kočím zhatil ofsajd.

„A pak dostaneme blbý gól. Frajer, který má metr sedmdesát, nám dá gól hlavou ze standardky… To by vás cyp střelil. Říkáme si, že hlavně nemůžeme dostat druhý gól. Podle mě stál ten borec v ofsajdu, ale nevím. Dostanete druhého góla, už se jen vezete a snažíte se dohnat něco, co v Příbrami nikdy dohonit nejde, protože vás k tomu nepustí,” štve Jursu.

„Pak jsme sice snížili na 1:2, ale to je málo. Měli jsme snad dvě střely za zápas, nedáme žádný centr. Ve druhé půli jen kopeme… Mám fakt nervy. Teď musíme porazit Olomouc, abychom se na ně bodově dotáhli. Když ji neporazíme, bude to blbé,” přiznává.

Na čem se nyní chytnout? „Potřebujeme zarvat, aby nám tam chodily ty kraje. Musíme jít přes mrtvoly, zbourat stopera, gólmana. Prostě všechny,” velí Tomáš Jursa.

autor: SFC Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.