> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

DDM Hlučín a MK Ballerisimo chystaj

vloženo: 07.04.2019           komentářů: 0

DDM Hlučín a MK Ballerisimo chystají taneční tábor pro děti

První ročník tanečního příměstského tábora pro děti ve věku 6 – 15 let se bude konat v termínu 1. – 6. července 2019 v Domě dětí a mládeže Hlučín. Přihlášky jsou k dispozici již nyní, a to v kanceláři v Domě dětí a mládeže v Hlučíně.

Ballerisimo 4 2019 v telocvicne

Příměstské tábory v Hlučíně, ať už ty se spaním, nebo bez něj, mají již v Hlučíně dlouhou tradici. Většina z nich je zaměřena všestranně. Trenérky mažoretkového sportu MK Ballerisimo Hlučín v čele s šéftrenérkou Karin Wronovou a Domem dětí a mládeže se rozhodli uspořádat 1. ročník tanečního tábora pro děti ve věku 6 – 15 let. Během týdenního pobytu se děti naučí různé styly tance – například balet, gymnastiku, contemporary, modernu, nebo právě mažoretkový sport, kterému se hlučínské MK Ballerisimo převážně věnuje.

Celý týden bude pod vedením hlavní vedoucí paní Edity Studené. Taneční tréninky povedou trenérky mažoretkového klubu MK Ballerisimo Hlučín, držitelky trenérských licencí a mnoha tanečních i trenérských ocenění. Hlučínské taneční studio MK Ballerisimo Hlučín patří v současnosti ke špičce v mažoretkovém sportu v České republice i zahraničí. Mažoretky z Ballerisima se mohou pyšnit mnoha tituly a medailemi z republikových, evropských, ale i světových šampionátů. V současnosti se jedná nejen o nejúspěšnější oddíl v širokém okolí, ale také o jeden z největších klubů v České republice.

Děti si na tanečním táboře mohou vyzkoušet, jak vypadají tréninky v hlučínském Ballerisimu, seznámit se s trenérkami tohoto klubu a také se naučí spoustu tanečních kroků. Užijí si mnoho legrace a zábavy při hraní her a naváží nová přátelství. Nebude chybět ani celodenní výlet. Ti, kterým se tanec a mažoretkový sport zalíbí, mohou od září s trénováním pokračovat pravidelně.

autor: DDM Hlučín

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.