> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Úplně dobré to ještě není

vloženo: 04.03.2019           komentářů: 0

Martin Gniadek: "Úplně dobré to ještě není"

Po delší zdravotní absenci je Martin Gniadek zpět a je opět oporou opavského týmu. To ukázal už v Nymburku a nezklamal ani proti Děčínu, i když podle jeho vlastních slov to ještě není to "pravé ořechové".

Martine, gratulace týmu i tobě osobně. Dnes to byl báječný obrat.
Tak v poločase jsme šli do šatny s trochu sklopenými hlavami. Oddechli jsme si sice od Ligy mistrů, ale ve čtvrtek nás čekal Nymburk a po dvou dnech fyzický basket s Děčínem. Dnes ale bylo vidět, že Děčín je trochu pod dekou. Nevím přesně kolik, ale mají za sebou i s pohárem sérii porážek a ve druhém poločase, kdy jsme šli trochu přes ně, se u nich nenašel nikdo, kdo by to zvednul a díky tomu jsme dneska vyhráli.

Myslíš, že na jejich psychiku mohl mít vliv pohárový zápas v Novém Jičíně, který měl obdobný průběh jako dnes?
Já myslím, že mají problémy právě s druhými půlemi. To bylo vidět i na zápasu o třetí pohárové místo s Olomouckem. Je jenom na nich, jak se s tím vypořádají. Já nepřeju nikomu nic zlého, takže Děčínu přeju, ať se z toho rychle dostanou.

Všichni čekali na reprezentační pauzu, aby se marodi dali dohromady, ale pořád to není úplně dobré.
Je to tak. Kuba Šiřina si na poháru odrazil patu, což je zranění, kde se neví, jak dlouhá pauza to bude. Luďa Jurečka má zlomenou kost, což má svou dobu hojení a nějaká rehabilitace či něco podobného na to nemá vliv. Musíme být trpěliví a čekat, až se vrátí. Snad se na play-off dáme dohromady všichni a budeme zase předvádět takové výkony, na jaké jsme byli zvyklí minulou sezónu.

Ty jsi byl relativně dlouhou dobu mimo, ale je vidět, že jsi nic nezapomněl.
No to nevím. Zatím se na hřišti necítím úplně dobře, ještě mi chybí kondice, navíc balón jsem v ruce nedržel tři nebo čtyři týdny. Nebudu lhát, ta pauza je prostě znát. Je ale jenom na mně, jak rychle se dostanu zpátky do formy. Dneska mě výborně zastoupil Mirek Kvapil (pozn.: Míra měl na kontě 13 bodů a 13 doskoků), který odehrál skvělé utkání a přeju mu, aby v tom pokračoval.

A rameno je už zcela v pořádku?
Rameno je v pořádku, ale pořád to sem tam cítím. To ale bude asi nějakou dobu ještě trvat.

Teď pojedete k důležitému zápasu do Brna.
V Brně se nehraje úplně jednoduše, je to taková specifická hala. Je multifunkční, takže je tam plno lajn. Současný brněnský tým je dobře složený, jsou tam zahraniční opory plus mladí hráči, kteří dřou v obraně místo těch zahraničních (smích). Takže každý v týmu má svoji roli a nikomu se tam nehraje lehce.

Díky moc za rozhovor. Ať forma stoupá a hlavně ať se ti už vyhýbají zranění!


autor: BK Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.