> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

"Rozloučili jsme se důstojně"

vloženo: 07.02.2019           komentářů: 0

Václav Bujnoch: "Rozloučili jsme se důstojně"

Bitvu s vítězným koncem v pro Opavu posledním zápase Ligy mistrů jsme probrali s Vaškem Bujnochem.Ten za 31 minut na palubovce zaznamenal 20 bodů, přidal 8 doskoků a jeden zisk a spolu s Radkem Kouřilem byl největším tahounem opavského týmu.

Václave, velká gratulace týmu i tobě. Jak bys dnešní zápas shrnul?
Děkujeme za gratulaci. Dneska jsme do toho zase po nějaké době dali odhodlání a srdce a to se ukázalo i na palubovce. Je vidět, že když se nám trošku daří a můžeme hrát ve větším počtu, tak můžeme konkurovat i takovým týmům, jako je třeba Bonn.

A jak bys ze svého hlediska zhodnotil celé účinkování Opavy v Lize mistrů?
Mělo to svoje stinné stránky, ale byly tam i pěkné okamžiky. Myslím si, že celkově to s nějakým odstupem budeme hodnotit pozitivně. Máme dvě výhry, je fajn, že jsme to takhle uzavřeli. Myslím, že jsme se soutěží důstojně rozloučili.

Ty jsi naskočil už v Ostravě. Limituje tě ještě tvé zranění?
Ještě to není úplně dohojené, ale hrát se s tím už dá. Mám to zatejpované, hraji sice pod práškama proti bolesti, ale jak už jsme řekl, hrát se s tím dá.

Ještě, že jsi v Ostravě byl, Opava také mohla dohrávat ve čtyřech.
Je to tak, vypadalo to s námi už hodně bledě. Těch zranění a nemocí už bylo tolik, že málem musel nastoupit i masér (smích). Ale nakonec jsme to zvládli a dovezli i výhru.

Jsi ty osobně rád, že už Liga mistrů pro vás skončila?
Tak zážitky byly krásné, bohužel některé zápasy nám vůbec nevyšly. Ale myslím si, že i kvůli těm zraněním jsme toho už měli všichni dost.

Teď vás čeká Final 4 v Novém Jičíně. Jak to vidíš tam?
První zápas hrajeme s Děčínem, to je úplně otevřené. Oni jedou z velké dálky, my doufám budeme mít podporu fanoušků. Určitě chceme do finále.

Do nadstavby jdete ze sedmého místa. Určitě ho budete chtít vylepšit.
Tak to jednoznačně. To není místo, na kterém bychom chtěli končit před play-off. Myslím si, že posun minimálně o jednu dvě příčky je v našich silách.

Díky moc za rozhovor a ať se daří týmu i tobě v poháru i KNBL!

autor: BK Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.