> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Reprezentační ples města Opavy

vloženo: 02.02.2019           komentářů: 0

V Kulturním domě Na Rybníčku se v sobotu 23. února uskuteční Reprezentační ples města. Hvězdami večera budou dvě krásné dámy, zpěvačka Markéta Konvičková a tanečnice Veronika Lálová.

Na hlavním sále bude k tanci i poslechu hrát kapela Dolbend, jejíž repertoár je opravdu pestrý – zazní české písně 60. let, rock&roll, disco, pop, rock, písně latinskoamerických rytmů, swing a taky electroswing. V první patře pak rozvlní vaše boky stylový DJ Aleš Konopka (moderátor rádia Color Opava).

Po úvodním slovu primátora města Tomáše Navrátila vystoupí folklorní soubor Vrtek, který doprovodí cimbálová muzika Gizdi. Chybět nebude opravdu bohatá tombola či zábavný fotokoutek s tištěnými fotografiemi.

„Na konci loňského roku jsme vyjednávali taneční vystoupení a školu tance někoho z oblíbené taneční soutěže StarDance. Původně to vypadalo, že zatancuje moderátorka Daniela Písařovicová a Michal Mládek. Poté jsme se ovšem domluvili s Veronikou Lálovou, kterou můžete znát jako vítězku z roku 2016, v němž vyhrála s hercem Zdeňkem Piškulou, a jako finalistku loňského ročníku, kde tancovala s charismatickým sportovcem – pětibojařem Davidem Svobodou,“ uvedla organizátorka plesu Anna Sotolářová z odboru kancelář primátora.

Lístky, které zahrnují večeři a fotografii z fotokoutku, jsou od 23. ledna k dostání v Turistickém informačním centru za 250, 300 a 350 korun, a to podle místa sezení.

autor: www.opava-city.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.