> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

"Rozhodla bojovnost a fanoušci"

vloženo: 06.01.2019           komentářů: 0

Rosťa Dragoun: "Rozhodla bojovnost a fanoušci"


Vítěznou bitvu s Olomouckem tentokrát okomentoval Rostislav Dragoun.

"Dragi" přispěl k výhře Opavy 7 body a 9 doskoky, když pět z nich bylo útočných. K tomu přidal i dva zisky a jednu asistenci. Navíc v závěru za stavu +3 trojkou a dvojkou v řadě poslal Olomoucko asi definitivně do kolen. Zápas se mu tedy určitě nehodnotil špatně.

Rosťo, gratulace týmu i tobě k výhře. Jak bys dnešní večer zhodnotil?
Vyhráli jsme, takže se bude hodnotit dobře. Podali jsme bojovný výkon a důležité bylo, protože teď nemáme nejlepší sérii, dát do toho srdíčko a bojovat na doraz. Domácí publikum nás hnalo dopředu, zápas se nám povedl a úspěšně jsme zahájili nový rok.

Ty jsi byl v koncovce "hrdinou okamžiku", když jsi 5 body v řadě zajistil asi rozhodující náskok.
Já jsem nijak nepociťoval, že by to byla rozhodující chvíle. Byl jsem prostě volný, ty střely na mě vyšly a jsem rád, že jsem je promněnil. Poslední dobou se docela trápím, takže mi to dost pomohlo.

A jak moc to dneska bolelo, připadalo mi to dost tvrdé?
Tvrdé to bylo, ale myslím, že na tvrdou hru jsme si už zvykli. Na druhou stranu nám připadalo, že jsme tvrdší než oni. Takže od nás dobrý bojovný výkon a tvrdostí jsme se jim určitě vyrovnali.

Myslíš, že ten dnešní úspěch bude odrazovým můstkem do dalších bojů?
Tak to určitě. Posune nás to, zvýší se nám sebevědomí a doufám, že v takových bojovných výkonech budeme pokračovat i v dalších zápasech.

Teď je před vámi dlouhá cesta do Benátek. Poletíte nebo pojedete, jak se původně uvažovalo, autobusem?
Poletíme, ono by to jinak kvůli současným sněhovým podmínkám bylo dost obtížné. Navíc nám posunuli zápas s Brnem o jeden den, takže se můžeme v klidu vyspat doma a druhý den pojedeme do Brna.

Takže to nebude tak, že se po cestě z Benátek stavíte v Brně na zápas.
Naštěstí ne. Posunulo se to o den, takže budeme mít výhodu "domácí postele" (smích).

Myslíš, že zápas v Brně bude ovlivněn dlouhou cestou a relativně krátkým odpočinkem?
Tak to asi bude, ale myslím si, že to bude hlavně o hlavách. Stěžejní bude se stoprocentně zkoncentrovat na zápas, to bude asi rozhodující faktor.

Pak vás hned po jediném dni odpočinku čeká silný Děčín.
Děčín je určitě těžký a bojovný soupeř. Pokud ale budeme bojovat tak jako dneska, tak máme šanci se mu vyrovnat a naše skvělé publikum nám pomůže k vítězství.

Díky moc za rozhovor a ať se daří i v dalších zápasech!


autor: BK Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.