> > >   Opava EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Bird Hill Chill 2018

vloženo: 16.08.2018           komentářů: 0

Letošní Bird Hill Chill naváže na minulý ročník v téměř nezměněné podobě. Jedinou poměrně zásadní změnou je přesun konání akce z neděle na pátek či sobotu. Párty na "ptačáku" bude probíhat jednou týdně, a to jak již bylo zmíněno, v pátek nebo v sobotu. Hudba bude hrát od 16:00 do 22:00 a ve stejný čas bude stát i náš stánek pod Ptačím vrchem. Na stánku bude jako obvykle pivo, cider určitě i nealko nápoje v podobě limonád, coly a dalších tekutin. Nabídneme i letní míchané drinky a určitě nějaký ten panák. Když se zadaří bude i lehké občerstvení. Vemte deku, grill, košík na piknik, domácí mazlíčky, děti, rodiče, prarodiče, kamarády a cokoliv a kohokoliv dalšího, zkrátka na co si jen vzpomenete. Bird Hill Chill je pro všechny fajn lidi.

Touto formou bychom rádi poprosili všechny účastníky i náhodně kolemjdoucí, aby byli tak moc hodní a pokusily se udržovat pořádek po sobě a také ve svém okolí. Park, respektive parky, máme v Opavě moc krásné a je škoda, když si lidé po sobě neumí uklidit. Košů je dost a pokud nebudete vědět kam s odpadem, doneste ho k nám do stánku nebo přímo do baru Myslivna. Co si přinesete, to se pokuste i odnést.

Děkujeme a těšíme se na viděnou. Váš bar Myslivna.

autor: Bar Myslivna Opava

přidat komentář            zobrazit komentáře  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  OPAVSKÁ 112

17.04.2019

Žena zůstala uzamčena na hřbitově
Ve středu 17. dubna před osmou hodinou večer se na městskou policii obrátil telefonicky muž, který sdělil, že ho na Ústředním hřbitově v Neředíně oslovila starší žena. Důvodem bylo to, že zde byla uzamčena a nemohla se dostat ven z areálu. Přes operační středisko se vyrozuměl správce areálu a ten následně ženu v pořádku pustil z objektu. Žena si tak bude dlouho pamatovat, že otevírací doba hřbitova je v měsíci dubnu jen do 18 hodin.

17.04.2019

Padající tašky ze střechy ohrožovaly c
Žádost o spolupráci od hasičského záchranného sboru při zabezpečení místa zásahu na ulici Řepčínská přijalo v úterý před polednem Operační středisko Městské policie Olomouc. Na místě byla hlídka požádána o vyhrazení místa, kam bude zakázán vstup chodcům, kdy důvodem byly padající tašky ze střechy přilehlého domu.

16.04.2019

Muž si chtěl přitopit pneumatikami
Oznámení, že v blízkosti sokolovny na ulici 17. listopadu hoří oheň, přijalo v pondělí 15. dubna v nočních hodinách Operační středisko Městské policie Olomouc. Hlídka na místě zjistila hořící pneumatiku a dvě osoby, které se nacházely v blízkosti. Ty shodně uvedly, že pneumatiku měl zapálit nějaký muž před jejich příchodem, který následně z místa utek

11.04.2019

Zdravotní stav muže se zhoršoval
Při kontrolní činnosti na ulici Popské v Opavě, hlídka zaznamenala muže, který jevil známky zdravotních problémů. Špatný zdravotní stav strážníky zneklidnil, a proto se rozhodli zavolat rychlou záchrannou službu, to muž odmítl se slovy, že se mu za chvíli uleví. Hlídka s mužem na místě setrvala, po chvíli se však zdravotní stav dotyčného pána začal zhoršovat, bolest na hrudi a špatné dýchání strážníky přesvědčily o nutnosti přivolání rychlé záchranné služby, která muže neprodleně přepravila do nemocnice k dalšímu ošetření.

10.04.2019

Žena odevzdala peněženku i s hotovostí
V pátek ve večerních hodinách se na služebnu městské policie v Opavě dostavila 64 letá žena, která předala strážníkům nalezenou peněženku značky Meatfly. Uvnitř peněženky se nacházela platební karta, osobní doklady, zákaznické karty, permanentka do fitness centra, ale také nemalá finanční hotovost.